Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kupte moto pneu Dunlop a máte tisícovku zpátky

Řídíte silný stroj a potřebujete ho obout do gum s prvotřídní přilnavostí, které vás podrží i v klopených zatáčkách, když se ve vás probouzí srdce závodníka? Je tu příležitost, kterou byste si neměli nechat ujet! Stačí koupit sadu vybraných moto pneu Dunlop a dostanete zpátky 1000 Kč. Chcete vědět, jak na to? Vše najdete v našem článku.

Kup moto pneu Dunlop a získej 1000 Kč

Stačí koupit sadu vybraných moto pneu Dunlop s vynikající přilnavostí a získáte zpátky 1000 Kč.

Jak obout mašinu do top pneumatik a získat 1000 Kč?

Jednoduše! Vyberte si z následujících dezénů top pneumatik Dunlop, které se můžou chlubit bezkonkurenční přilnavostí – Sportsmart Mk3, Trailmax Meridian, Mutant, Sportsmart TT, Sportmax Roadsmart III, a zaregistrujte se na stránkách www.dunlopmotorewards.eu. Při registraci uvedete bankovní účet, na který vám přijde zpět 1000 Kč. To je přece víc než fér nabídka! Akce probíhá 15. 4. – 31. 5. 2021.

A aby se vám lépe vybíralo, některé z nabízených plášťů Dunlop vám představíme podrobněji.

Obutí Sportsmart Mk3 pro siláky se závodním srdcem

Je vaším rajónem hlavně silnice a běžný provoz, ale občas si rádi zaklopíte zatáčky při sportovně laděné jízdě třeba i někde na okruhu? Pak se pneumatiky Sportsmart Mk3 vyrábějí přímo pro vás! Jejich špičkové technologické řešení uspokojí totiž všechny vaše nároky jak při každodenní jízdě, tak na uzavřeném autodromu. 

I v náklonu si naprosto získají vaši důvěru a drží na asfaltu jako přibité. Pokud pod vámi tluče mohutné srdce pořádného naháče, nebo jiného siláka, s pneumatikami Sportsmart Mk3 chybu rozhodně neuděláte. Zaručí vám rychlé ohřátí, skvělou přilnavost za všech klimatických podmínek a mimořádně silnou výdrž. 

Dunlop sportsmart mk3

Špičkové technologické řešení moto pneu Sportsmart Mk3 uspokojí všechny vaše nároky jak při každodenní jízdě, tak na uzavřeném autodromu. 

Trailmax Meridian – efektivnost a všestrannost

Už jen samotný dezén moto pneumatiky Trailmax Meridian vás donutí pozvednout obočí, ovšem pozor – není tu jen pro efekt! Přestože efektivní tedy je… a má svoje úkoly, které plní dokonale. Optimálně odpuzuje při jízdě vodu a na suchém povrchu vám pak zaručí maximální přilnavost. Směs kaučuku a siliky se postará o zachování pružnosti i v situacích, kdy rtuť v teploměru klesne povážlivě nízko. Kostra pláště s vrstvami viskózy pak prodlužuje kilometrový nájezd o 6 % až 15 % oproti konkurenčním pneumatikám a dohlíží na rychlejší zahřátí. 

To však není zdaleka vše. Tyto pneu se díky svému dezénu můžou pochlubit také mimořádně dobrým záběrem v terénu, na měkkém i tuhém bahně či štěrku. Trailmax Meridian jsou pneumatiky ideální pro sportovně založené motorkáře, kteří svůj stroj prohánějí celoročně a mají vysoké nároky na univerzálnost.

Dunlop Meridian

Trailmax Meridian jsou pneu pro sportovně založené motorkáře, kteří svůj stroj prohánějí celoročně a mají vysoké nároky na všestrannost.

Změny směru jízdy snadno a rychle s obutím Mutant 

Tento moto plášť vyvinutý tak, aby uspokojoval vysoké nároky segmentu supermoto, odvádí na silnici skvostnou práci díky lehké kostře a konstrukci, která nabízí na přední pneumatice jednu kordovou vrstvu a pás JointLess Belt. Projíždíte zatáčky smykem? S pneumatikami Mutant budete mít nad svým strojem maximální kontrolu. Rychlá změna směru jízdy? Žádný problém! Tyhle pláště zaručují dokonalou ovladatelnost.

Ať vyjedete do jakéhokoli počasí, s agresivním dezénem běhounu nebudete mít potíže dosáhnout toho nejvyššího výkonu. Speciálně volená směs běhounu přední i zadní pneumatiky se vám pak postarají o mimořádně dlouhou životnost a skvělou přilnavost na mokrém i suchém asfaltu. 

pneu Mutant

Moto pneu Mutant vám nabídnou mimořádně dlouhou životnost a skvělou přilnavost na mokrém i suchém asfaltu.

Těmito krasavci navíc nabídka této akce Dunlop nekončí. Jsou tu ještě excelentní a v testech oceňované gumy Sportsmart TT a také pneu Sportmax Roadsmart III se skvělým kilometrovým proběhem i při energické jízdě. Krotitelé silných strojů nám jistě dají za pravdu, že je z čeho vybírat. 

pneu dunlop

Další top dezény Dunlop na vás čekají v naší kompletní nabídce. Ale pozor! Slevová akce se týká pouze pěti pneumatik, které jsme vám představili v tomto článku.

 

Vyberte si z moto pneumatik Dunlop

 

Zdroj fotografií: AZ pneu, Joshua Reddekopp – Unsplash

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru