Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Představujeme vám nejžhavější novinky Michelin pro léto 2020!

Můžou vaše pneumatiky brzdit ještě lépe, poskytovat kvalitnější ovladatelnost vozu a hlavně vydržet déle? Ty od značky Michelin ano! Prohlédněte si letošní novinky na poli letních pneu a usnadněte si výběr obutí pro další sezónu.

Novinky Michelin 2020

Jaké novinky si pro vás letos značka Michelin nachystala?

Užívejte si rychlou jízdu s Michelin Pilot Sport Cup 2R

Zimní pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2R

 Letní pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2R jsou ideální pro sportovní jízdu.

Pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2R byly vyrobeny pro vaše dlouhotrvající výkony na trati. Poskytnou vám vynikající kontrolu nad řízením a lepší ovladatelnost vozu. Budete s nimi k nezastavení! Michelin Pilot Sport Cup 2R jsou na trati až o 0,5 sekund na kilometr rychlejší. Vynikněte díky propracovanému prémiovému plastickému designu bočnic s kostkovanou vlajkou.

Michelin Agilis 3 je ideální pneu pro vaše podnikání

Zimní pneumatika Michelin Agilis 3

Letní pneumatiky Michelin Agilis 3 jsou to pravé pro vaše podnikání.

Pečujte o své podnikání a současně o uhlíkovou stopu! Michelin Agilis 3 je ideální letní dodávková pneumatika pro váš byznys. Jaké jsou její hlavní přednosti? Rozhodně vynikající životnost, typická pro pneumatiky Michelin. Očekávejte až o 7 % vyšší kilometrový výkon v porovnání s předchozí generací. Oceníte také dlouhotrvající bezpečnost na mokrém povrchu od prvních kilometrů až do konce jejich životnosti. Díky technologii EverGrip se pneu Michelin Agilis 3 budou vozovky držet jako přibité.

Zesílená stavba a speciální směs pryže poskytují gumám odolnost proti oděru. Patentované odvaděče kamínků uzpůsobené pro dodávkové pneu též zvyšují jejich ochranu před poškozením. A nakonec – můžete se spolehnout na ekologicky šetrný design, díky kterému vzniklo menší množství odpadu a výroba pneumatik měla menší dopad na životní prostředí.

Nejoblíbenější pneumatiky pro osobní vozidla – Michelin Primacy 4

Zimní pneumatika Michelin Primacy 4

Letní pneumatiky Michelin Primacy 4 jsou jedny z nejoblíbenějších pneu pro osobní vozy.

Pneumatiky Michelin Primacy 4 vám poskytují mimořádnou bezpečnost díky svým brzdným vlastnostem na mokrém povrchu, což oceníte zvlášť v průběhu deštivého jara. Nezáleží na tom, jestli máte pneu čerstvě obuté, nebo se blíží limit jejich opotřebení – technologie EverGrip zajistí stále stejně kvalitní a bezpečnou jízdu, od začátku až do konce. Pro snazší rozpoznání stavu pneumatiky se na jejím běhounu nachází indikátor opotřebení, který vám pomůže rozpoznat, kdy je pneu potřeba vyměnit.

Michelin Primacy 4 jsou jednička z hlediska životnosti. Vydrží dokonce o 20 % déle než jejich předchůdce Michelin Primacy 3 a to už se vám rozhodně vyplatí. Navíc gumy Primacy 4 jsou letošním vítězem testů a zároveň Michelin Pilot Sport 4 se dělí o prvenství vítěze testu s Continentalem.

Pneumatiky Michelin se mezi českými řidiči těší velké oblibě a není se čemu divit. Nechte se také unést jejich skvělými jízdními vlastnostmi a udělejte z nich jasnou volbu pro letní obutí vašeho auta. Nechte výměnu zimních pneu za letní na profesionálech a kontaktujte náš pneuservis.

 

Obujte své auto do pneu Michelin

 

Zdroj fotografií: AZ pneu

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru