Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Rozdáváme dárky k novým moto pneu Metzeler a Pirelli

Chystáte motorku na letní sezónu a potřebujete nové pneumatiky? Objednejte si je u nás v AZ Pneu. K novým pneumatikám Pirelli Diablo Rosso III vám zdarma přibalíme stylový batoh Pirelli.

Pokud máte raději německou preciznost a tradici, vsaďte na pneumatiky Metzeler Roadtec 01. K nim dostanete jako dárek exkluzivní softshellovou bundu.

Nabídka je platná od 4. 4. Ale pozor, obě akce platí jen do vyčerpání zásob, tak s objednávkou neotálejte.

Superbike

Požitek z jízdy vám zajistí kvalitní nové pneumatiky.

Model Diablo Rosso III byl vyvinut na závodní dráze v rámci MS superbiků. Tato sportovní pneumatika nabízí delší životnost a lepší ovladatelnost na mokrých cestách. Široký boční pruh, který je proti středu běhounu měkčí, zajišťuje perfektní přilnavost v každém úhlu náklonu. Je to skvělá volba pro výkonné sportovní motocykly.

Pneumatiky Metzeler Roadtec 01 jsou určeny pro všechny, kdo sedlají těžké a vysoce výkonné stroje. Jsou nástupcem osvědčeného dezénu pneumatik Z8. Zcela nový dezén zvyšuje přilnavost na různých typech asfaltu za všech klimatických podmínek. Patentovaná technologie Metzeler Interact umožňuje pneumatikám nabídnout nejlepší výkon za všech podmínek.

 

Zdroj foto: Unsplash.com

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru