Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Dunlop SP Sport 01 A/S

Rozměry
Šířka
185
Profil
60
Průměr
R15
88H

Pneumatika Dunlop SP Sport 01 A/S = perfektní stabilita při vysoké rychlosti. Gumový profil, který pokrývá obvod pneumatiky je posazen nízko na bočnici u ráfku kola, čímž vytváří ochrannou zónu....
Více informací

Celoroční
SP Sport 01 A/S

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Pneumatika Dunlop SP Sport 01 A/S = perfektní stabilita při vysoké rychlosti. Gumový profil, který pokrývá obvod pneumatiky je posazen nízko na bočnici u ráfku kola, čímž vytváří ochrannou zónu. Vyvážené jízdní vlastnosti, ovladatelnost, aquaplaning a hluk. Podobně jako uchopení volantu rukou tento systém zajišťuje zvýšenou kontrolu nad vozem a dodává mimořádnou odezvu vozovky. Specifický systém patní oblasti zesiluje spojení mezi pneumatikou a ráfkem, aby byla zajištěna maximální kontrola a přesnější řízení. Dobrý výkon na suchu. Pevné středové žebro zvětšuje stabilitu a přesnost. Perfektní stabilita při vysoké rychlosti. Jde o hybridní technologii překrytí, která velmi snižuje obvodové deformace při vysoké rychlosti.

Bezešvý nylonový pás s vrstvami v úhlu 0°. Asymetrické provedení běhounu poskytuje zlepšenou odolnost proti aquaplaningu. Vyšší výkonnost na sněhu. Minimalizovaná jízdní hlučnost. Speciálně konstruované pro puvodní asymetrickou vysoce vykonnou pneumatiku pro celoroční pouzití. Vysoká ovladatelnost a odolnost vůči aquaplaningu. Extrémně vysoké zabezpečení proti aquaplaningu.. Systém Dunlop MFS (maximální ochrana ráfku) je ochrana okraje ráfku. Asymetrické uspořádání drážek pak zvyšuje záběr na mokrých a suchých površích. Extrémně vysoké zabezpečení proti aquaplaningu. Celoroční asymetrická pneumatika DUNLOP SPORT 01 A/S (ALL SEASON) je určená pro řidiče, kteří nechtějí 2x ročně přezouvat pneumatiky a zároveň upřednostňují bezpečnější jízdu v zimních měsících.

Dunlop je jedním z největších a nejvýznamnějších světových výrobců vysoce výkonných pneumatik, které použivá pro prvovýbavu mnoho renomovaných prestižních značek. Dunlop nabízí celou řadu produktů pro osobní vozidla, užitková vozidla, motocykly, těžké nákladní automobily, autobusy, důlní techniku ale také pro motoristický sport, letectví a vesmírnou technologii. Dlouholetý výzkum, vývoj a zkušenosti ze závodních tratí a následné zavedení inovativních technologií do výroby pneumatik určených pro každodenní použití poskytují řidičům lepší zpětnou vazbu, větší kontrolu jízdy a díky tomu i větší potěšení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru