Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Prémiová kvalita

Hankook H750 Kinergy 4S 2

Rozměry
Šířka
195
Profil
50
Průměr
R15
82V

Vynikající přilnavost pneumatik Hankook H750 Kinergy 4S 2 na mokré vozovce a spolehlivý záběr při nízkých teplotách. Pneumatika Hankook H750 Kinergy 4S 2 je vhodná pro osobní vozidla a SUV....
Více informací

Celoroční
H750 Kinergy 4S 2
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Vynikající přilnavost pneumatik Hankook H750 Kinergy 4S 2 na mokré vozovce a spolehlivý záběr při nízkých teplotách. Pneumatika Hankook H750 Kinergy 4S 2 je vhodná pro osobní vozidla a SUV. Bezešvý zesílený kryt nárazníkových pásů: Zaručuje mimořádnou tuhost běhounu. Vroubkované drážky: Vroubkované konce drážek zvyšují tzv. Extrémně tuhé patní lano: Zlepšuje jednolitost a odolnost usazení patky. Směs, ze které je pneumatika vyrobena, obsahuje velký podíl přírodních surovin a umožňuje vysokou míru přilnavosti pneumatiky k vozovce i při nízkých teplotách. Bloky křížící se ve středu běhounu snižují hlučnost jízdy. Dva široké ocelové nárazníkové pásy: Společně se stabilními bočnicemi zaručují dlouhou životnost pneumatiky. Bezpečná jízda 365 dní v roce bez přezouvání pneumatik, to byl záměr vývoje pneumatiky Hankook Kinergy 4S2.

Vyrovnaná polyesterová kordová vlákna: Zlepšují pevnost a odolnost bočnic. Extra široké drážky umožňují optimální odvod vody a rozbředlého sněhu do stran. Použití speciální výplně patky: Stabilní ovladatelnost a reakce na řízení. hranový efekt na maximum a zlepšují jízdu v zimních podmínkách. Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Konstrukce pneumatiky: Vysoce přilnavá směs s příměsí siliky. Stabilní bloky zajišťují krátkou brzdnou dráhu i při vysokých letních teplotách. Speciální směs: Nová generace silikové směsi na základě přírodních složek a pomocí technologie regulovaného mísení. Pneumatika Hankook H750 Kinergy 4S 2 skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Široké příčné drážky: Zlepšený odvod vody díky širokým příčným drážkám. Vyduté spojovací můstky: Zvýšená tuhost bloků o 4 % zlepšuje ovladatelnost. Pneumatika Hankook H750 Kinergy 4S 2 vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. snižují hlučnost jízdy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru