Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Michelin Crossclimate+

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
245
Profil
40
Průměr
R18
97Y
S1

Pneumatika CrossClimate+ je pneumatikou, která má zároveň certifikaci i pro zimní provoz. Dezén s novým vzorkem ve tvaru písmene V s do sebe zapadajícími 3D lamelami, které vytvářejí efekt drápů...
Více informací

Celoroční
Crossclimate+

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Pneumatika CrossClimate+ je pneumatikou, která má zároveň certifikaci i pro zimní provoz. Dezén s novým vzorkem ve tvaru písmene V s do sebe zapadajícími 3D lamelami, které vytvářejí efekt drápů a jsou velmi účinné na sněhu. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Směs běhounu je mimořádně pružná za jakékoliv teploty, výrobce zaručuje dlouhou životnost a velmi dobrý komfort. Revoluční novinka francouzského výrobce. Pneumatika se vyznačuje krátkou brzdnou drahou na suchu i mokru. Speciální konstrukce kostry poskytují vynikající jízdní vlastnosti jak na suché vozovce tak na mokru s vysokou mírou bezpečnosti.

V různých klimatických zónách bez starostí navíc. Michelin Crossclimate+ kombinuje ty nejlepší vlastnosti zimních a letních pneu do jedné pneumatiky. Průkopnická letní pneumatika se zimními vlastnostmi spatřila světlo světa jen před dvěma lety, a už následuje Michelin Crossclimate+ o další úroveň výš.

Celoroční pneumatiky Michelin CrossClimate+ díky svým zdokonaleným jízdním vlastnostem dokáží poskytovat znamenitý výkon od začátku do konce za každých okolností. Testováno na milionech kilometrů, v letních vedrech i zimních mrazech, směs pneumatiky s optimalizovaným složením se dokonale přizpůsobí vozovce v rozmezí -7 až +25 °C.

Atraktivní šípovitý dezén ve tvaru "Y" zajišťuje adhezi na jakémkoliv povrchu, výkonné brždění i trakci za mokra i ve sněhu. Okamžitý odvod vody a břečky ze stopy je základem ideálního přilnutí k povrchu vozovky a spolehlivé manévrování.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru