Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Pirelli Cinturato All Season +

Rozměry
Šířka
195
Profil
55
Průměr
R20
95H
s-i

Pneumatika Cinturato All Season + skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Vhodné pro osobní vozy a SUV. Cinturato All Season+ = bezpečnost a...
Více informací

Celoroční
Cinturato All Season +

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Pneumatika Cinturato All Season + skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Vhodné pro osobní vozy a SUV. Cinturato All Season+ = bezpečnost a vyšší komfort. Pro jakékoliv období je pneumatika Cinturato All Season + odolná vůči defektům. Excelentní ovládání a efektivita při brzdění na mokru. Navíc díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Zvláštní důraz byl při vývoji kladen na výkon na sněhu a mokru ve výsledku si tak řidič může s pneumatikami Cinturato All Season Plus užívat bezpečnou jízdu. Pneumatika vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Směrový design dezénu pneumatiky. Nová směs běhounu. Inovativní proces kombinování přísad. Nová směs běhounu pneumatiky zlepšuje výkonnost jako v zimním, tak i letním období. Nízká hlučnost těchto pneumatik (pouhých 69 dB) je ohleduplná k okolí, což ocení především obyvatelé měst. Dostupná i ve verzi SEAL INSIDE, schopnost pokračovat v jízdě po defektu. Zlepšené ovládání na suchých cestách, kratší brzdná dráha. Vyšší bezpečnost na zasněžených a mokrých vozovkách 3D technologie lamel. Pirelli Cinturato All Season Plus je evolucí současné pneumatiky Cinturato All Season, které přináší vyšší komfort pro řidiče pohybujících se převážně v městském prostředí, kteří hledají chytrá a inovativní řešení.

První "Green Performance" pneumatika značky Pirelli. Pirelli CINTURATO ALL SEASON + byla vytvořena podle posledních informací z výzkumů moderních materiálů a testování nových vzorů dezénu. Zaručuje nejvyšší bezpečnost, je vyrobena s respektem k životnímu prostředí. Pirelli CINTURATO ALL SEASON + se umístil na horních příčkách letního testu pneumatik ADAC a tím utvrdila své vedoucí postavení na poli výkonu, bezpečnosti a ekologie. Více než 20ti procentní úspora na valivém odporu byla získána optimalizací vzoru dezénu, boční struktury a vnitřní stavby pneumatiky. Výsledek: téměř 4procent snížení emisí CO2. Snížení hladina hluku pneumatiky o 1dB odpovídá třetinovému poklesu subjektivního vnímání hluku. Vysoký nájezd ještě podpořen úpravou běhounu a vylepšením dezénu umožňuje vysokou životnost penumatiky při zachování charakteristik bezpečnosti a výkonu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru