Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Michelin Pilot Sport 4

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
265
Profil
45
Průměr
R18
101Y
FR

Letní pneumatika Michelin Pilot Sport 4 je určená pro sportovní jízdu s vozy nejvyšší třídy jako např. Porsche, BMW atd. Pneumatiky se pyšní výjimečnou kontrolou nad vozidlem a přesnými reakcemi...
Více informací

Letní -34%
Pilot Sport 4

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -34%

Letní pneumatika Michelin Pilot Sport 4 je určená pro sportovní jízdu s vozy nejvyšší třídy jako např. Porsche, BMW atd. Pneumatiky se pyšní výjimečnou kontrolou nad vozidlem a přesnými reakcemi na pokyny řízení a vysokou mírou bezpečnosti na mokrém povrchu.
Dynamic Response technologie, hybridní aramidovo-nylonový pás přenáší okamžitě a přesně pokyny řízení na silnici. Dezén vychází ze zkušeností získaných v automobilových závodech Formula E, WRC, a nepřetržitě se přizpůsobuje vozovce, a tím vytváří optimální stopu.
Nová směs pryže s elastomery a silikou je zodpovědná za vynikající přilnavost na mokru a výjimečné brzdné vlastnosti. Široké a hluboké podélné drážky odvádějí vodu z pneumatiky a zabraňují aquaplanningu. Vysoký kilometrový nájezd a životnost pneumatiky typická pro Michelin pneu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru