Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Michelin Pilot Sport Cup 2R

Rozměry
Šířka
335
Profil
25
Průměr
R20
103Y
MO1,FR

Nová pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2 R, původně vyvinutá pro modely Porsche 911 GT3 RS a GT2 RS, zlepšuje přilnavost a schopnost řízení. Tato pneumatika nahradila Michelin Pilot Sport...
Více informací

Letní
Pilot Sport Cup 2R
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Nová pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2 R, původně vyvinutá pro modely Porsche 911 GT3 RS a GT2 RS, zlepšuje přilnavost a schopnost řízení. Tato pneumatika nahradila Michelin Pilot Sport Cup 2, pneumatika Cup 2 R je na mokru ještě o něco lepší. Pneumatika Pilot Sport Cup 2 R je vysoce vyladěna, aby zlepšila schopnost konkrétních vozidel, pro které byla homologována, takže může být prodávána pouze pro použití v těchto aplikacích. Jelikož je pneumatika navržena tak, aby řidičům pomohla plně využít jejich potenciál v suchých podmínkách, Pilot Sport Cup 2 R, stejně jako všechny pneumatiky Streetable Track & Competition, není určen k použití, skladování, přemísťování ani přepravě v blízkosti nebo teploty pod bodem mrazu. Vnitřní rameno pneumatiky je zaměřeno na mokrou trakci, s hlubokými postranními zářezy pro evakuaci vody z stopy. Masivní vnější přívěsné rameno pneumatiky má méně postranních zářezů a obvodové drážky pneumatiky jsou užší a vytvářejí širší žebrování pro další gumu v kontaktní ploše.

Pilot Sport Cup 2 R je pneumatika vyvinutá pro řidiče supersportových a sportovních automobilů, kteří chtějí maximalizovat výkon svého vozidla a zkrátit časy na kola. Vnitřní konstrukce pneumatiky Pilot Sport Cup 2 R byla přepracována tak, aby plně využila další přilnavost, kterou poskytuje aktualizovaná směs, a je vyladěna tak, aby co nejlépe doplnila zamýšlenou aplikaci vozidla. Pneumatika Pilot Sport Cup 2 R využívá směs běhounu přímo z pneumatik motorového sportu Michelin pro lepší přilnavost během zrychlení, brzdění a zatáčení. Při výrobě dezénu pro MICHELIN Pilot Sport Cup 2 je používána technologie Bi-Compound, která umožňuje použití dvou druhů pryže na vnitřní a vnější straně dezénu. Vnější strana pneu je vyrobena ze speciálního elastomerového řetězce, který zajišťuje extrémní tvrdost a tím i maximální přilnavost a vynikající záběr při zatáčení. Přestože pneumatiky Pilot Sport Cup 2 R splňují požadavky DOT, nedoporučují se pro jízdu ve vlhkých podmínkách, kde je přítomna stojatá voda a existuje riziko aquaplanningu, řidiči by měli jezdit opatrně při snížených rychlostech, pokud se setkají s těmito podmínkami. Nový profil ramene má o 10% větší stopu a tužší boční stěna tvoří nový pohár 2 R ještě rychlejší a ostřejší na suché trati. Směs s vysokou trakcí je formována do aktualizovaného asymetrického vzoru se sníženou plochou, aby se zlepšila přilnavost v suchých podmínkách. Zvýšená strukturální tuhost poskytuje stabilní základnu potřebnou k vydržení sil přenášených pneumatikou.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru