Vážení zákazníci. Vlivem přetíženosti dopravní společnosti v probíhající zimní sezóně může docházet ke zpoždění doručení Vašich zásilek. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Nokian Powerproof

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
225
Profil
45
Průměr
R17
91Y

Extrémně stabilní ovladatelnost pneumatiky a logické reakce na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Nová letní pneumatika Nokian Powerproof zvládá...
Více informací

Letní -48%
Powerproof

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -48%

Extrémně stabilní ovladatelnost pneumatiky a logické reakce na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Nová letní pneumatika Nokian Powerproof zvládá s příjemnou vyvážeností všechny formy léta. Příslib spokojenosti Nokian Tyres: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Testováno organizací TÜV SÜD Product Service GmbH v červenci 2018 na žádost společnosti Nokian Tyres, testovací tratě: Papenburg (D), Wachauring (A). Vysoké výkony a bezpecnost: testy TÜV SÜD.

Požitek z jízdy na letních silnicích. Přesná a stabilní ovladatelnost při vysokých rychlostech, vynikající přilnavost na mokru, požitek z jízdy. Funkční molekulové řetězce a polymery vytvářejí hustou a pružnou síťovou strukturu, která zajišťuje spolehlivou přilnavost i při vysokých rychlostech. Optimální kontaktní plocha a požitek z jízdy. Stabilita a přesná ovladatelnost na suchých a mokrých vozovkách. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla: kategorie UHP. Větší jízdní komfort. Půlkruhové důlky ve stěnách podélných žeber, které připomínají profil golfového míčku, zvyšují jízdní komfort.

Nokian Powerproof je fantastická pneumatika, která dělá přesně to, co jí řidič řekne. Jedinečný koncept dvojí bezpečnostní zóny poskytuje přesnou ovladatelnost a přilnavost. Spolehlivá přilnavost na suchu a mokru. Bezstarostná jízda i v ostrých zatáčkách.

Pneumatiky Nokian Hakkapeliitta několikrát vytvořily rychlostní rekord na ledu. Nokian investuje nemalé prostředky do vývoje pneumatik a bezpečnosti silničního provozu, kde většina testování probíhá na nejseverněji položeném testovacím okruhu Ivalo. Finská společnost vyrábějící od roku 1904 ve městě Nokia pneumatiky pro osobní automobily, užitkové vozy a jízdní kola známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetým zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy. Špičkové pneumatiky Nokian jsou slavné zejména svými nepřekonatelnými zimními pneumatikami.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru