Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Yokohama Advan A052

Rozměry
Šířka
185
Profil
55
Průměr
R14
80V

Letní pneumatika Yokohama Advan A052 byla navržena pro vozy speciálně pro středoevropské podmínky a je určena především řidičům, kteří touží po bezpečné a zábavné jízdě za jakéhokoliv počasí. Středová obvodová...
Více informací

Letní
Advan A052
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Letní pneumatika Yokohama Advan A052 byla navržena pro vozy speciálně pro středoevropské podmínky a je určena především řidičům, kteří touží po bezpečné a zábavné jízdě za jakéhokoliv počasí. Středová obvodová žebra s optimalizovanými příčnými drážkami a lamelami zvyšují pružnost dezénu a ovlivňují chování pneumatiky Yokohama Advan A052 při odvalování. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatik Yokohama Advan A052 znamená kratší brzdnou dráhu na mokré i suché silnici. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Yokohama Advan A052 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Yokohama Advan A052. Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu. Letní směs pneumatiky Yokohama Advan A052, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu i na mokrých silnicích. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Široké obvodové drážky pneumatik Yokohama Advan A052 zaručují stabilní jízdní vlastnosti i na mokrých vozovkách. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky pneumatik Yokohama Advan A052: Rychlý odvod vody, dobrý záběr, jízdní stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnost a nízké náklady. Kompaktní ramenní bloky pneumatiky Yokohama Advan A052 spolu s blokovým typem dezénu snižují nestejnoměrnost opotřebovávání a zvyšují kilometrový výkon. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu z místa kontaktu pneumatiky Yokohama Advan A052 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Yokohama Advan A052 i při jízdě na suché vozovce. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky a vysoký kilometrový výkon. Optimalizovaná letní směs pneumatiky Yokohama Advan A052 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou.

Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou. U pneumatik Yokohama je vidět japonská preciznost, vysoká technologická úroveň, velmi zajímavý design napříč celou škálou vyráběných dezénů. Pneumatiky se podrobují náročným testům na nejtvrdších závodních drahách světa. Vývojáři společnosti Yokohama například ve směsi použili neobvyklou substanci, kterou není nic jiného než pomerančový olej, který poskytuje výbornou pružnost i za nízkých teplot, což je pro zimní pneu důležitá vlastnost. Přestože Yokohama nemá takové jméno jako ostatní prémioví výrobci pneu, vyrábí pneumatiky se špičkovými jízdními vlastnostmi, které se řadí mezi absolutní elitu. Yokohama vyvíjí vlastní pneu technologie ve výzkumných laboratořích v Japonsku. V motoristickém sportu se pneumatiky Yokohama těší velké úctě.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru