Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Yokohama Bluearth-ES 32

Rozměry
Šířka
175
Profil
65
Průměr
R14
82H

Široké přímé drážky Anti-hydro, odvod vody při brzdění za mokra. Homogenizace kontaktního tlaku a vylepšení nerovnoměrného opotřebení. Optimalizovaná letní směs pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon...
Více informací

Letní
Bluearth-ES 32
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Široké přímé drážky Anti-hydro, odvod vody při brzdění za mokra. Homogenizace kontaktního tlaku a vylepšení nerovnoměrného opotřebení. Optimalizovaná letní směs pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou. Letní směs pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu i na mokrých silnicích. Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Široké obvodové drážky pneumatik Yokohama Bluearth-ES 32 zaručují stabilní jízdní vlastnosti i na mokrých vozovkách. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Yokohama Bluearth-ES 32. Středová obvodová žebra s optimalizovanými příčnými drážkami a lamelami zvyšují pružnost dezénu a ovlivňují chování pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 při odvalování. Letní pneumatika Yokohama Bluearth-ES 32 byla navržena pro vozy speciálně pro středoevropské podmínky a je určena především řidičům, kteří touží po bezpečné a zábavné jízdě za jakéhokoliv počasí. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu z místa kontaktu pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Kompaktní ramenní bloky pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 spolu s blokovým typem dezénu snižují nestejnoměrnost opotřebovávání a zvyšují kilometrový výkon. Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky a vysoký kilometrový výkon. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatik Yokohama Bluearth-ES 32 znamená kratší brzdnou dráhu na mokré i suché silnici. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky pneumatik Yokohama Bluearth-ES 32: Rychlý odvod vody, dobrý záběr, jízdní stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnost a nízké náklady. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Yokohama Bluearth-ES 32 i při jízdě na suché vozovce.

Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou. U pneumatik Yokohama je vidět japonská preciznost, vysoká technologická úroveň, velmi zajímavý design napříč celou škálou vyráběných dezénů. Pneumatiky se podrobují náročným testům na nejtvrdších závodních drahách světa. Vývojáři společnosti Yokohama například ve směsi použili neobvyklou substanci, kterou není nic jiného než pomerančový olej, který poskytuje výbornou pružnost i za nízkých teplot, což je pro zimní pneu důležitá vlastnost. Přestože Yokohama nemá takové jméno jako ostatní prémioví výrobci pneu, vyrábí pneumatiky se špičkovými jízdními vlastnostmi, které se řadí mezi absolutní elitu. Yokohama vyvíjí vlastní pneu technologie ve výzkumných laboratořích v Japonsku. V motoristickém sportu se pneumatiky Yokohama těší velké úctě.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru