Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená

Continental CrossContact RX

Rozměry
Šířka
285
Profil
40
Průměr
R23
111Y
LR,FR

Inovativní konstrukce a optimalizované rozložení lamel nové pneumatiky Continental CrossContact RX zajišťuje nižší hlučnost na vozovce a slibuje hladkou a tichou jízdu. Zásadní snížení hlučnosti na vozovce zajišťuje hladkou a...
Více informací

Letní -51%
CrossContact RX
18 530 Kč 9 158 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -51%

Inovativní konstrukce a optimalizované rozložení lamel nové pneumatiky Continental CrossContact RX zajišťuje nižší hlučnost na vozovce a slibuje hladkou a tichou jízdu. Zásadní snížení hlučnosti na vozovce zajišťuje hladkou a tichou jízdu. Výkonná pneumatika Continental CrossContact RX pro vozy typu crossover zdokonalená německou technologií. Nový dezén pneumatiky Continental CrossContact RX zaručuje krátkou brzdnou dráhu na mokrých vozovkách. Pneumatiky tvoří až 20% spotřeby paliva vašeho vozidla, takže pokud chcete získat více kilometrů na jednu nádrž paliva, měli byste zvolit pneumatiky s vysokým hodnocením palivové účinnosti. Díky nově vyvinuté technologii lamel poskytuje pneumatika Continental CrossContact RX zvýšenou trakci na sněhu a výjimečnou trakci na mokru při zachování výkonu na suché vozovce. Tichá jízda a dobrá trakce v průběhu celého roku, dokonce i na tenké vrstvě sněhu. Zlepšená trakce na mokru a sněhu zaručující vyšší jízdní bezpečnost. Pneumatiky s vysokou přilnavostí za mokra (se stupněm A nebo B) mají kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce, a proto jsou za deště bezpečnější. Také snížíte své emise CO2. Snižuje to valivý odpor, tj Energii ztracenou při pohybu pneumatiky. Čím nižší je valivý odpor, tím méně energie se ztrácí a tím nižší je vaše spotřeba paliva a emise CO2. Pro vozy typu crossover a SUV. Rozdíl mezi pneumatikou s hodnocením A a G může být až 6 litrů na 625 mil. Vynikající brzdný výkon na mokru.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru