Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální
  • Japonská kvalita

Falken Wildpeak A/T AT3

Rozměry
Šířka
235
Profil
60
Průměr
R16
100H

Falken Wildpeak A/T AT3 je vysoce výkonná pneumatika, která má agresivní vzhled a bezkonkurenční trakci. Optimalizovaný design běhounu kombinovaný s běhounem na bázi oxidu křemičitého umožňuje modelu Falken Wildpeak A/T...
Více informací

Letní -17%
Wildpeak A/T AT3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -17%

Falken Wildpeak A/T AT3 je vysoce výkonná pneumatika, která má agresivní vzhled a bezkonkurenční trakci. Optimalizovaný design běhounu kombinovaný s běhounem na bázi oxidu křemičitého umožňuje modelu Falken Wildpeak A/T AT3 vyniknout ve třech oblastech: opotřebení, sníh a chování na mokré vozovce. Variabilní design ramenních bloků umožňuje snížit hlučnost pneumatiky při zachování agresivního stylu jízdy.

Terénní pneumatika od společnosti Falken je určena pro lehké nákladní automobily, terénní vozy a vozy SUV. Navržený běhoun pro náročné sněhové podmínky. Pneumatika Falken Wildpeak A/T AT3 kombinuje agresivní schopnost off-road a robustní terénní jízdu bez kompromisů. Pět symetrických žeber na vzoru pneumatiky spolu s vysokou pevností konstrukce zaručuje vysokou odolnost a výbornou jízdní stabilitu. Model pneumatik Falken Wildpeak A/T AT3 je konstruován pro dobrodružství, kdykoli a za jakéhokoliv počasí.

Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku a rychle se dostaly do podvědomí jako pneumatiky používané v náročných automobilových závodech typu Le Mans. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy. U nás nejsou pneumatiky Falken příliš rozšířené.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru