Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená

Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 SUV

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
255
Profil
50
Průměr
R19
107Y
SCT,FP

Pokročilá závodní směs pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 SUV pomáhá maximalizovat přilnavost a držení stopy, jízdu si tak můžete opravdu užít. Klidná a tichá jízda a vysoký výkon. Vzorek...
Více informací

Letní -39%
Eagle F1 Asymetric 3 SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -39%

Pokročilá závodní směs pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 SUV pomáhá maximalizovat přilnavost a držení stopy, jízdu si tak můžete opravdu užít. Klidná a tichá jízda a vysoký výkon. Vzorek běhounu je navržen tak, aby snižoval hlučnost, výsledkem je tišší a pohodlnější cestování. Mějte zatáčky pod kontrolou, při zatáčení ve vyšších rychlostech se tlak roznáší rovnoměrně a maximalizuje se tak kontakt s vozovkou, když to potřebujete nejvíc.

Odolná pneumatika, která zajišťuje kratší brzdnou dráhu na mokrých a suchých vozovkách, takže budete mít vůz vždy pod kontrolou a budete si moci cestu lépe vychutnat. Otevřená část asymetrického dezénu běhounu odvádí vodu a brání aquaplaningu. Dopřejte si vysoký výkon při řízení díky pneumatice navržené pro hmotnost vozů SUV. Běhoun optimalizuje kontakt s povrchem vozovky a zvyšuje ovladatelnost na mokré vozovce. Vysoký výkon, zatáčky pod kontrolou, ovladatelnost za mokra a odolnost proti aquaplaningu.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru