Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

Goodyear Wrangler AT ADV

Rozměry
Šířka
235
Profil
85
Průměr
R16
120/116S

Pneumatiky Goodyear Wrangler AT ADV mají optimalizovanou přilnavost a kilometrovou životnost s dobrou výkonností v terénu, je šetrná k životnímu prostředí. Celoroční pneu z koncernu Goodyear – technologie Silent Armor...
Více informací

Letní -31%
Wrangler AT ADV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -31%

Pneumatiky Goodyear Wrangler AT ADV mají optimalizovanou přilnavost a kilometrovou životnost s dobrou výkonností v terénu, je šetrná k životnímu prostředí. Celoroční pneu z koncernu Goodyear – technologie Silent Armor umožňuje pohodlnou jízdu po náročných površích, a to díky odolnosti dvou nárazníkových vrstev, v nichž je použitý DuPontTMKevlar®, materiál pevnější než ocel, a zesílení bočnice DurawallTM, zvyšující odolnost bočnice vůči defektům a poškození. Zvýšená odolnost pneumatiky vůči propíchnutí běhounu. Zvýšená trakce v terénu na blátě.

Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. Goodyear mají sníženou hlučnost k dosažení plynulé a tiché jízdy. Pneumatiky Goodyear Wrangler AT ADV jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Užijte si plynulou tichou jízdu, kterou zajišťují vrstvy vyrobené z materiálu DuPontTMKevlar®, který pomáhá absorbovat hlučnost vozovky.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru