Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén
  • Prémiová kvalita

Hankook RT05 Dynapro MT2

Rozměry
Šířka
285
Profil
70
Průměr
R17
121/118Q
FR

Hankook Dynapro MT2 je nejvýkonnější terénní pneumatika, jakou kdy tento výrobce nabídl, pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 nahradila model Dynapro MT, ve srovnání s ním získala řadu vylepšení, která dále...
Více informací

Letní -37%
RT05 Dynapro MT2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -37%

Hankook Dynapro MT2 je nejvýkonnější terénní pneumatika, jakou kdy tento výrobce nabídl, pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 nahradila model Dynapro MT, ve srovnání s ním získala řadu vylepšení, která dále zvýšila celkovou úroveň bezpečnosti. Zesílená kostra pneumatiky zvyšuje jízdní komfort při jízdě na asfaltu. Tvar mohutných ramenních bloků připomíná otevřené mušle, díky jejich střídání a funkci "kopání" dává Dynapro MT2 stejnou jistotu v bahně, na skalnatém terénu, v písku a štěrku. Těžký ocelový rám pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 zvyšuje životnost běhounu a zlepšuje odezvu řízení. Bloky pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 ve tvaru V se střídají s vyčnívajícími trojúhelníkovými prvky, které zajišťují zvláštní ochranu bočnic. Pneumatika Hankook Dynapro MT2 dostala agresivní dezén, který má zajistit maximální trakci v terénu a potlačit hluk ze silnice.

Vyhazovače kamene pomáhají chránit drážky běhounu pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 před nečistotami a malými kamínky, čímž zvyšují odolnost pneumatiky proti proražení a roztržení. Robustní třívrstvé bočnice pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 umožňují této celoroční bahenní pneumatice zvládnout i ty nejdrsnější terénní podmínky. Lamely, které procházejí střední částí pneumatiky, zvyšují přilnavost na mokré vozovce, sněhu a v terénu. Směs běhounu zvyšuje trakci, kterou zajišťuje Hankook RT05 Dynapro MT2 prakticky na jakémkoli povrchu vozovky. Bloky ramen ve tvaru V, zakřivené do určitého úhlu do bočních stěn jsou určeny ke zvýšení "zakousnutí" pneumatiky, zvýšení odolnosti proti opotřebení a odolnosti proti proražení. Pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 se vyznačuje vysokou odolností proti opotřebení a dlouhou životností běhounu, přičemž současně udržuje chování a přijatelný výkon na zpevněných silnicích. Pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 je celoroční terénní pneumatika pro SUV navržená tak, aby zajistila spolehlivou trakci v nejnáročnějších terénních podmínkách.

Společnost Hankook Tire zahájila produkci již v roce 1941 a časem se dostaly na pozici největšího výrobce na tomto asijském poloostrově. Korejské pneumatiky Hankook patří do střední cenové kategorie avšak pyšní se svou kvalitou. Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Firma Hankook byla založena v roce 1941 jako první manufaktura pneumatik v Koreji. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. V roce 1979 byla postavena „Daejeon Plant“, světově největší továrna na výrobu pneumatik. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Do roku 2003 spadá pod vedení koncernu Michelin, s kterého pomocí se prosadili svou kvalitou i na světovém trhu. Firma se dále rozšiřovala do světa a v roce 2003 vytvořila strategickou alianci s firmou Michelin. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru