Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální
    Zesílená

Kormoran Road-Terrain

Rozměry
Šířka
265
Profil
70
Průměr
R15
116T

Dezén pneumatiky Kormoran Road Terrain je navržen pro vícefunkční použití. Vysoce odolná dvojitá konstrukce pneumatiky Kormoran Road Terrain s ochranou ocelových lan. Agresivní terénní dezén pneumatiky Kormoran Road Terrain pro...
Více informací

Letní
Road-Terrain

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Dezén pneumatiky Kormoran Road Terrain je navržen pro vícefunkční použití. Vysoce odolná dvojitá konstrukce pneumatiky Kormoran Road Terrain s ochranou ocelových lan. Agresivní terénní dezén pneumatiky Kormoran Road Terrain pro komfortní jízdu a vyvážené vlastnosti pro jízdu po vozovce i mimo ni. Pneumatika Kormoran Road Terrain má propracovaný design a skvělý výkon. Bez kompromisů v oblasti bezpečnosti a záběru, ať jste kdekoli. Dobrá odolnost pneumatiky Kormoran Road Terrain proti nárazům v nerovném terénu. Rovnoměrné opotřebení v kombinaci s jízdním komfortem a kilometrovou výdrží.

Původně polská značka pneumatik patří od roku 1995 pod koncern Michelin. Díky vstupu Michelinu, změně strategie i investicím do technologií se pneumatiky Kormoran staly známou značkou na evropském trhu pneumatik. Výrobky této značky charakterizuje dokonalá kvalita a dostupnost v konkurenční ceně. Pneumatiky Kormoran jsou nyní vyráběny v rámci koncernu Michelin – světového lídra pneumatikárenského průmyslu. Pneumatiky značky charakterizuje dobrými jízdní vlastnosti (bezpečnost, pohodlnost, trvanlivost), a jejích nákup nezažíti domácího rozpočtu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru