Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Nexen Roadian-542

Rozměry
Šířka
255
Profil
60
Průměr
R18
108H

Výhody pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování,...
Více informací

Letní -43%
Roadian-542
4 545 Kč 2 582 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -43%

Výhody pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba.. Pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Mohutná kostra s pevným středovým blokem pro zajištění stability současně poskytuje vylepšenou odezvu manévrování, zatímco široké vnější bloky udrží stopu i při předjíždění ve vysokých rychlostech a na mokrých površích. Design a asymetrický dezén pneumatik Nexen Roadian-542 Offroad dodávají jedinečný vzhled. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik Nexen Roadian-542 Offroad zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad disponují pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Nejdůležitější charakteristiky dynamické jízdy – brzdění a ovládání, jsou navíc podpořeny speciálním asymetrickým dezénem, který nejen rychle čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost, tím nedochází k deformaci povrchu, ale naopak k zachování parametrů bezpečnosti a trvanlivosti. Pneumatika Nexen Roadian-542 Offroad vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce.

Lepší handling a přilnavost na dlážděných komunikacích, dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad jsou dosaženy díky využití jedinečné pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu kratší brzdnou dráhu a zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Dokonalý handling a krátká brzdná dráha na mokrém povrchu. Moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Díky technologiím použitým při její výrobě je pneumatika tichá. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost, krátkou brzdnou dráhu a mimořádný záběr. Pneumatika Nexen Roadian-542 Offroad vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad mají velké množství drážek v blocích svého dezénu. Pneumatika Nexen Roadian-542 Offroad uspokojí i vysoce náročné jezdce se sportovními požadavky. Konstrukce pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách. Pneumatiky Nexen Roadian-542 Offroad nabízí skvělou přilnavost a atraktivní design. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika Nexen Roadian-542 Offroad pohodlí a bezpečnost s klasickým stylem, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů.

Nexen Tire Corporation je jedním korejských producentů pneumatik. Společnost byla založená v roce 1942. Pneumatiky patří do budgetového segmentu, kde je primárním kritériem cena a jsou určeny pro nižší a střední třídu vozů. Pneumatiky Nexen patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nexen tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru