Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén

Nokian Rockproof

Rozměry
Šířka
245
Profil
75
Průměr
R16
120/116Q

Skutečná offroad pneumatika Nokian Rockproof pro všechny typy cest, která nabízí extrémní odolnost. Aramidové bočnice, extrémní odolnost, odolnost při nárazech na kameny. Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Nokian Rockproof, extrémní...
Více informací

Letní -6%
Rockproof

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -6%

Skutečná offroad pneumatika Nokian Rockproof pro všechny typy cest, která nabízí extrémní odolnost. Aramidové bočnice, extrémní odolnost, odolnost při nárazech na kameny. Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Nokian Rockproof, extrémní odolnost i v nejtěžším terénu. Extrémí odolnost, směs pryže Nokian Rockproof Hybrid. Jedinečná pevnost, technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Doposud nepoznaná odolnost. Díky aramidovým bočnicím zvládá i nárazy při náročném offroadovém použití.

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku. Delší životnost, odvaděče kamenů na spodní hraně drážek. Pro lehké nákladní vozy, velká SUV a pick upy do 160 km/h. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Pro opravdové offroadové nadšence.

Pneumatiky Nokian investují nemalé prostředky do vývoje pneumatik a bezpečnosti silničního provozu, kde většina testování probíhá na nejseverněji položeném testovacím okruhu Ivalo. Finská společnost vyrábějící od roku 1904 ve městě Nokia pneumatiky pro osobní automobily, užitkové vozy a jízdní kola známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetým zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy. Špičkové pneumatiky Nokian jsou slavné zejména svými nepřekonatelnými zimními pneumatikami.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru