Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

Nokian Rotiiva AT Plus

Rozměry
Šířka
275
Profil
55
Průměr
R20
120S

Díky speciálním chladícím žebrům se pneumatika opotřebovává pomaleji. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku. Systém proti zachytávání kamínků. Díky...
Více informací

Letní -49%
Rotiiva AT Plus

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -49%

Díky speciálním chladícím žebrům se pneumatika opotřebovává pomaleji. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku. Systém proti zachytávání kamínků. Díky nové směsi pryže zaručuje delší životnost. Informační pole, přehled a pohodlí. Jedinečná pevnost, technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Aramidové bočnice, stabilita na nezpevněných cestách, pro lehké nákladní vozy, velká SUV a pick upy do 180 km/h. Stabilizátory středního žebra zpevňují pneumatiku, což zajišťuje vynikající stabilitu a rychlou odezvu na pohyby řízení. 3D-lamela dodává pneumatice více stability a zlepšuje jízdní vlastnosti pneumatiky.

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres, doposud nepoznaná odolnost. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Pneumatika Nokian Rotiiva AT Plus nabízí vynikající vlastnosti na asfaltu a zároveň zvládá náročné podmínky užití u lehkých nákladních a užitkových vozů. Příslib spokojenosti Nokian Tyres: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Extrémní odolnost.

Oficiálně schváleno pro použití v zimě. Při výrobě pneumatik Nokian Tyres jsou užívány výhradně čištěné oleje a látky, které nejsou toxické ani karcinogenní. Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Lepší odolnost, větší bezpečnost, indikátor opotřebení, DSI (letní).

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru