Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční

Nokian Seasonproof SUV

Rozměry
Šířka
215
Profil
70
Průměr
R16
100H

Pneumatika Nokian Seasonproof SUV byla vyrobena tak, aby byla maximálně odolná vůči opotřebení i při intenzivní námaze a vynikala v širokém rozpětí teplot – od náhlých studených dnů až po...
Více informací

Letní -48%
Seasonproof SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -48%

Pneumatika Nokian Seasonproof SUV byla vyrobena tak, aby byla maximálně odolná vůči opotřebení i při intenzivní námaze a vynikala v širokém rozpětí teplot – od náhlých studených dnů až po horké léto. Aramidové vlákno chrání pneumatiku před nečekanými průpichy a průrazy. Nová směs pryže s vysokým obsahem siliky zaručuje vynikající odolnost, přilnavost na mokru a nízký valivý odpor. Vylepšení jsou patrná v brzdných výkonech na suchém i mokrém povrchu, protože speciálně propracované lamely zajišťují efektivnější záběr a kontrolu nad vozidlem a tím zkracují brzdnou dráhu a zvyšují bezpečnost v zatáčkách. Nová pneumatika Nokian Seasonproof SUV zajišťuje prvotřídní bezpečnost za každého počasí a zvýšenou stabilitu pro SUV vozidla. Moderní směrový dezén a multifunkční lamely pneumatik Nokian Seasonproof SUV byly optimalizovány pro univerzální celoroční výkonnost a maximální bezpečnost na sněhu i suchém povrchu. Pneumatika Nokian Seasonproof SUV je díky silné a vylepšené kostře a optimalizované běhounové směsi speciálně uzpůsobena pro SUV vozidla.

Díky extrémně silnému aramidovému vláknu na bočnicích je pneumatika vysoce odolná při nárazech, ke kterým může při jízdě dojít. Stabilizátory bloků v oblasti ramen zvyšují stabilitu pneumatiky. Před aquaplaningem chrání široké celoroční kanálky, které odvádějí pryč vodu a rozbředlý sníh, a nová směs s vysokým obsahem siliky, která zvyšuje přilnavost pneumatik Nokian Seasonproof SUV v různých jízdních podmínkách. Drápy zaručují efektivní přilnavost pneumatiky Nokian Seasonproof SUV na sněhu při brzdění i při akceleraci a zvyšují bezpečnost při jízdě na měkkém sněhu, stejně jako na jiném měkkém terénu.. Nový dezén pneumatik Nokian Seasonproof SUV poskytuje lepší výkony také v letních podmínkách.

Naše odborné znalosti v oblasti bezpečnosti a výkonnosti v zimních podmínkách pracují ve váš prospěch, ať už vyžadujete přesnou ovladatelnost na dálnicích, přilnavost na mokru a vyvážené výkony za podzimního deště nebo spolehlivé jízdní vlastnosti v zimě na sněhem pokrytých silnicích. Koncept Season Sense – bezpečnost a přizpůsobivost ve všech ročních obdobích. Bez ohledu na počasí nebo váš jízdní styl oceníte u pneumatiky Nokian Seasonproof SUV její přizpůsobivé bezpečnostní vlastnosti. Výjimečnou přilnavost na mokru a sněhové břečce zajišťují nové celoroční kanálky pro odvod vody a rozbředlého sněhu. Aby pneumatika Nokian Seasonproof SUV zajišťovala extrémní odolnost, využívá naši jedinečnou technologii aramidových bočnic. Nízký valivý odpor dělá z pneumatiky Nokian Seasonproof SUV palivově účinnou a ekologicky šetrnou volbu. Sněhové drápy umístěné mezi dezénovými bloky zajišťují vynikající přilnavost pneumatiky Nokian Seasonproof SUV a jízdní stabilitu. Koncept Season Sense v sobě propojuje tři technické inovace, které se týkají lamel, dezénu a běhounové směsi. Pro všestranný celoroční výkon a maximální bezpečnost pneumatiky Nokian Seasonproof SUV na sněhu a suchém povrchu jsme vyvinuli multifunkční celoroční lamely a moderní směrový dezén.

Nokian se stal specialistou a odborníkem na zimní pneumatiky hlavně díky svým dlouholetým zkušenostem s tvrdou severskou zimou. Firma Nokian jako první uvedla na trh zimní pneumatiku s hodnotami AA ve spotřebě paliva a přilnavosti na mokré vozovce. Pneumatiky Nokian se vyrábí pro osobní vozy, lehká nákladní auta i stroje. Díky testům pneumatik v extrémních podmínkách je o společnosti Nokian známo, že je specialistou na pneumatiky do náročného prostředí. Zaměřují se na jízdu v extrémních podmínkách napříč všemi ročními obdobími a také jejich letní pneumatiky pravidelně vyhrávají testy. Nokian patří mezi pár výrobců, kteří vyrábějí nahrotované gumy pro zimní provoz. Další centrum má v jižním Finsku, kde pro změnu testuje pneumatiky určené pro letní provoz. Pokud jezdíte často horskými oblastmi, pak jsou pro vás pneumatiky Nokian tou nejlepší volbou. Na severu Finska za polárním kruhem si postavil moderní testovací centrum, kde probíhají testy nejnovějších pneumatik v drsných přírodních podmínkách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru