Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Bridgestone AX 41T

Rozměry
Šířka
150
Profil
70
Průměr
R18
70H
TT,R,G
Konstrukce: Radiální

Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneu Bridgestone AX 41T má...
Více informací

-51%
AX 41T
-51%

Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneu Bridgestone AX 41T má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dezén pneumatiky Bridgestone AX 41T zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone AX 41T dodává excelentní přilnavost. Bridgestone AX 41T je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone AX 41T na tvrdém povrchu. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone AX 41T snižuje spotřebu paliva. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pneumatika Bridgestone AX 41T je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone AX 41T poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone AX 41T přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone AX 41T poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone AX 41T prodlužuje životnost běhounu. Silniční pneumatika Bridgestone AX 41T zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru