Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone BT 46

Rozměry
Šířka
110
Profil
80
Průměr
-17
57V
TL,F
Konstrukce: Diagonální

Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone BT 46 prodlužuje životnost běhounu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi...
Více informací

-52%
BT 46
4 241 Kč 2 029 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-52%

Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone BT 46 prodlužuje životnost běhounu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Bridgestone BT 46 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneu Bridgestone BT 46 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone BT 46 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone BT 46 dodává excelentní přilnavost. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone BT 46 na tvrdém povrchu. Pneumatika Bridgestone BT 46 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone BT 46 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone BT 46 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone BT 46 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone BT 46 snižuje spotřebu paliva. Dezén pneumatiky Bridgestone BT 46 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru