Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Bridgestone H 50

Rozměry
Šířka
180
Profil
70
Průměr
B16
77H
TL,R
Konstrukce: Bias

Dezén pneumatiky Bridgestone H 50 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone H 50 dodává excelentní přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone H 50 prodlužuje...
Více informací

-56%
H 50
11 113 Kč 4 943 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-56%

Dezén pneumatiky Bridgestone H 50 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone H 50 dodává excelentní přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone H 50 prodlužuje životnost běhounu. Silniční pneumatika Bridgestone H 50 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pneumatika Bridgestone H 50 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone H 50 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Bridgestone H 50 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika Bridgestone H 50 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Bridgestone H 50 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Silniční pneumatika Bridgestone H 50 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone H 50 snižuje spotřebu paliva. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone H 50 na tvrdém povrchu.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru