Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Bridgestone L 309

Rozměry
Šířka
140
Profil
80
Průměr
-17
69H
TT,F
Konstrukce: Diagonální

Klasická přední pneumatika pro velké a těžké stroje. Většinou v provozu v kombinaci s G544. Skvělý dojezd spolu se skvělou směrovou stabilitou zdobí tuto kombinaci. Silniční pneumatika Bridgestone L 309...
Více informací

-49%
L 309
-49%

Klasická přední pneumatika pro velké a těžké stroje. Většinou v provozu v kombinaci s G544. Skvělý dojezd spolu se skvělou směrovou stabilitou zdobí tuto kombinaci. Silniční pneumatika Bridgestone L 309 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatika Bridgestone L 309 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone L 309 dodává excelentní přilnavost. Dezén pneumatiky Bridgestone L 309 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone L 309 na tvrdém povrchu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone L 309 snižuje spotřebu paliva. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone L 309 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Bridgestone L 309 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Silniční pneumatika Bridgestone L 309 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneu Bridgestone L 309 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone L 309 prodlužuje životnost běhounu. Bridgestone L 309 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru