Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone RS 11

Rozměry
Šířka
190
Profil
55
Průměr
R17
75W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone RS 11 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatika Bridgestone RS 11 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých...
Více informací

RS 11

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone RS 11 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatika Bridgestone RS 11 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Bridgestone RS 11 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Dezén pneumatiky Bridgestone RS 11 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneu Bridgestone RS 11 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone RS 11 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone RS 11 prodlužuje životnost běhounu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone RS 11 snižuje spotřebu paliva. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Bridgestone RS 11 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone RS 11 dodává excelentní přilnavost. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone RS 11 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Silniční pneumatika Bridgestone RS 11 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru