Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone T 30 Evo

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R18
59W
TL,F
Počet směsí: 1 Konstrukce: Radiální

Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone T 30 Evo dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným...
Více informací

-20%
T 30 Evo
-20%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone BT 016 Pro                                        
Bridgestone BT 020                                        
Bridgestone BT 023                                        
Bridgestone BT 023 Gt                                        
Bridgestone R 11                                        
Bridgestone RS 10                                        
Bridgestone T 30 Evo                                        
Bridgestone T 31 Gt                                        
Bridgestone TW 101                                        

Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone T 30 Evo dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Bridgestone T 30 Evo je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Silniční pneumatika Bridgestone T 30 Evo zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone T 30 Evo prodlužuje životnost běhounu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Silniční pneumatika Bridgestone T 30 Evo poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone T 30 Evo přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatika Bridgestone T 30 Evo je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pneu Bridgestone T 30 Evo má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone T 30 Evo snižuje spotřebu paliva. Dezén pneumatiky Bridgestone T 30 Evo zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Silniční pneumatika Bridgestone T 30 Evo poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone T 30 Evo na tvrdém povrchu.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru