Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Continental ContiClassicAttack

Rozměry
Šířka
100
Profil
90
Průměr
R19
57V
TL,R
Konstrukce: Radiální

Sportovně-cestovní pneumatiky Continental ContiClassicAttack s lepší přilnavostí, bezpečností a dynamikou. Patentovaná konstrukce ocelového pásku a jeho profil, zabezpečují zvýšenou ovladatelnost motocyklu a jeho stabilitu. Použitá směs Black chili pro rychlé...
Více informací

ContiClassicAttack
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Continental ContiClassicAttack                                        
Continental ContiEscape                                        
Continental ContiTour                                        
Continental TKC 80 Twinduro                                        
Continental TKV 11                                        

Sportovně-cestovní pneumatiky Continental ContiClassicAttack s lepší přilnavostí, bezpečností a dynamikou. Patentovaná konstrukce ocelového pásku a jeho profil, zabezpečují zvýšenou ovladatelnost motocyklu a jeho stabilitu. Použitá směs Black chili pro rychlé zahřátí pneumatiky, aktivní silice pro lepší trakci na mokrém povrchu, mikročástice na povrchu pneumatiky optimalizují přilnavost. Střed pneumatiky je tvrdší a tím pádem odolnější proti opotřebování, což zvyšuje jeho kilometrový výkon. Technologie Continuous Compound umožňuje dosáhnout stále stejnou přilnavost jednosměsové pneumatiky díky teplotně kontrolované vulkanizaci během výrobního procesu. Okraje pneumatiky jsou díky tomuto procesu měkčí, což zabezpečuje lepší přilnavost v zatáčkách.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru