Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Continental ContiRaceAttack Comp.

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
190
Profil
55
Průměr
R17
75W
TL,R,NHS,soft
Konstrukce: Radiální

Continental ContiRaceAttack Comp. Medium je závodní pneumatika nejen pro okruhy, ale i pro použití na veřejných komunikacích. Použité nejnovější technologie Continentalu pro ještě lepší přilnavost a přiměřený kilometrový výkon. Pro...
Více informací

-70%
ContiRaceAttack Comp.
-70%

Continental ContiRaceAttack Comp. Medium je závodní pneumatika nejen pro okruhy, ale i pro použití na veřejných komunikacích. Použité nejnovější technologie Continentalu pro ještě lepší přilnavost a přiměřený kilometrový výkon. Pro amatérské jezdce stejně tak jako pro závodníky, nová úroveň motocyklových pneumatik závodní specializace. Tyto pneumatiky jsou vyráběny v mnoha různých směsích pro měnící se podmínky. ContiRaceAttack Comp. je dostupná ve třech různých směsích, resp. ve třech směsích o různých tvrdostech: soft (měkká), medium (střední) a endurance (tvrdší, ‚vytrvalá‘). Tvrdší směs ovšem není vhodná pouze na delší trasy, velmi dobře poslouží i na závodním okruhu při větších tréninkových dávkách, protože snese podstatně větší dávku kilometrů.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru