Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Continental ContiRoadAttack 2 Classic Racing

Rozměry
Šířka
150
Profil
65
Průměr
R18
69H
TL,R
Konstrukce: Radiální

Supersportovní silniční pneumatika Continental ContiRoadAttack 2 Classic Racing je neobyčejně lehká a precizní pneumatika s výjimečným držením a stabilitou v zatáčkách. Rychlé ohřátí pneumatiky na provozní teplotu díky směsi zvané...
Více informací

-29%
ContiRoadAttack 2 Classic Racing
-29%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Continental ContiRoadAttack 2                                        
Continental ContiRoadAttack 3                                        
Continental TKV 11                                        

Supersportovní silniční pneumatika Continental ContiRoadAttack 2 Classic Racing je neobyčejně lehká a precizní pneumatika s výjimečným držením a stabilitou v zatáčkách. Rychlé ohřátí pneumatiky na provozní teplotu díky směsi zvané "Black Chilli". Vylepšená technologie zajišťuje vysoký počet najetých kilometrů a maximální adhesi i při extrémních náklonech. Konstrukce přední a zadní pneumatiky zajišťuje vysokou stabilitu a zpětnou odezvu při brzdění do zatáčky a akceleraci ze zatáčky. Trakční povrh pneumatiky zajišťuje bezpečné a rychlé zajetí pneumatiky.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru