Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Extra cena

Continental ContiSportAttack 4C

Rozměry
Šířka
190
Profil
55
Průměr
R17
75W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Nová generace v řadě pneumatik SportAttack ContiSportAttack 4, nástupce SportAttack 3, má nový profil, který nabízí větší kontaktní plochu pro větší přilnavost a precizní manipulaci. Díky směsi Continental Black Chili...
Více informací

-50%
ContiSportAttack 4C
-50%

Nová generace v řadě pneumatik SportAttack ContiSportAttack 4, nástupce SportAttack 3, má nový profil, který nabízí větší kontaktní plochu pro větší přilnavost a precizní manipulaci. Díky směsi Continental Black Chili jsou splněny nové standardy ve výkonu, přesnosti a snadné manipulaci.

Směs BLACKCHILI SPORT: lepší záběrové vlastnosti a trakce zásluhou nejnovější technologie směsi. Ovládání Continental ContiSportAttack 4: agilita a přesnost při zatáčení, na kterou jste u Conti zvyklí. Zahřívání pneumatiky: rychlé zahřátí pro pocit jistoty již od prvních kilometrů. Závody: vhodné také pro hobby použití na závodním okruhu (bez ohřívačů pneumatik).

Nová konstrukce profilu pro větší otisk při extrémních náklonech. Maximální záběrové vlastnosti díky směsi BlackChili Performance, přesné řízení a snadná ovladatelnost většiny výkonných superbiků. Handling Continental ContiSportAttack 4 za mokra: technologie RainGrip používaná u vítězů testů Continental.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru