Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Continental ContiTrailAttack 2

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R19
60V
TL,F
Konstrukce: Radiální

Silniční endurová pneumatika Continental ContiTrailAttack 2 je vyvinutá speciálně pro velká a silná cestovní endura je nekompromisní ve všech jízdních režimech a byla vyrobena pro ještě lepší přilnavost na zpevněných...
Více informací

-47%
ContiTrailAttack 2
-47%

Silniční endurová pneumatika Continental ContiTrailAttack 2 je vyvinutá speciálně pro velká a silná cestovní endura je nekompromisní ve všech jízdních režimech a byla vyrobena pro ještě lepší přilnavost na zpevněných a lehce nezpevněných cestách. Dodatečné podélné drážky rozrážejí vrstvu vody na mokrých vozovkách. Konstrukce zadní pneumatiky využívá 0° ocelový pás pro maximální stabilitu a pohodlí i při vysokých cestovních rychlostech a vysokém zatížení. Zesílená kostra přední pneumatiky s nově navrženým vzorem zajišťuje lepší přesnost a optimální opotřebení. Tuhé dezénové figury zajišťují na suchu vynikající kontakt s povrchem a omezují předčasné opotřebení.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru