Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Metzeler Karoo Extreme

Rozměry
Šířka
90
Profil
90
Průměr
-21
54S
TT,F
Konstrukce: Diagonální

Off-road pneumatiky Metzeler Karoo Extremes extrémní trakcí a univerzálností od závodních závodů. Uspořádání bloků pro trakci v písku a v extrémních terénních podmínkách. Stabilita, trvanlivost a vysoký kilometrový výkon u...
Více informací

-42%
Karoo Extreme
-42%

Off-road pneumatiky Metzeler Karoo Extremes extrémní trakcí a univerzálností od závodních závodů. Uspořádání bloků pro trakci v písku a v extrémních terénních podmínkách. Stabilita, trvanlivost a vysoký kilometrový výkon u všech dlouhých zátahů v terénu. Přední pneumatika Metzeler Karoo Extremeje k dispozici ve dvou různých provedeních, aby se vypořádala se všemi typy terénu, od tvrdého a skalnatého až po měkký písek. Pneumatika Metzeler Karoo Extrememá vysokou stabilitu při jízdě rovně vpřed při vysokých rychlostech. Zadní pneumatika Metzeler Karoo Extreme byla speciálně vyvinutá tak, aby poskytovala 0-stupňový ocelový pás spolu s čtyřvrstvou kostrou a novou generací sloučenin, které představují exkluzivní směšovací proces společnosti Metzeler: všechny tyto prvky dohromady dokáží zajistit vynikající trvanlivost a odolnost pneumatiky a nabídnout špičkový výkon po celou dobu závodu. Metzeler má obrovské zkušenosti v mezinárodní enduro aréně, nejen s Karoo, ale také s MCE 6 Days Extreme, 22násobnou vítěznou pneumatikou Enduro World Championship. Možná použití ve všech podmínkách off-road, stejně jako na podávacích cestách.

Společnost Metzeler původně vyráběla řadu výrobků z pryže a plastů, rozšiřuje se v letectví v roce 1890 a pneumatiky pro automobilový průmysl a motocykly v roce 1892. Kromě spokojenosti běžných řidičů má značka na svém kontě i řadu úspěchů na profesionální scéně, především desítky vítězství na závodech rally a enduro. Metzeler patří mezi nejstarší značky motocyklových pneu, první vyrobený dezén pochází z roku 1892. Továrna byla zničena ve druhé světové válce a přestavěna po válce, v 50 a 60 letech byl americkým distributorem pneumatik Metzeler společnost Berliner Motor Corporation . Značka Metzeler se specializuje na výrobu kvalitních pneumatik pro motocykly a skútry. Po roce 1979 se Metzeler soustředil pouze na motocyklové pneumatiky a byl získán společností Pirelli v roce 1986.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru