Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Přední

Metzeler ME 880 Marathon

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R18
59W
TL,F
Konstrukce: Radiální

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje velmi vyrovnaný výkon díky rovnoměrnému zakřivení na celém dezénu. Vysoký obsah siliky ve směsi Vám zajistí optimální držení na vozovce. Díky dlouho a pečlivě...
Více informací

ME 880 Marathon
Momentálně nedostupné

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje velmi vyrovnaný výkon díky rovnoměrnému zakřivení na celém dezénu. Vysoký obsah siliky ve směsi Vám zajistí optimální držení na vozovce. Díky dlouho a pečlivě vyvíjené konstrukci kostry s použ ME 880 je nástupcem osvědčené a oblíbené řady pneu ME88 pro choppery, který svého předchůdce vysoce převyšuje ve všech myslitelných aspektech.

ME 880 je nástupcem osvědčené a oblíbené řady pneu ME88 pro choppery, který svého předchůdce vysoce převyšuje ve všech myslitelných aspektech. Během krátké doby tato řada pokryla většinu vyráběných rozměrů a v současné době poskytuje nejucelenějšínabídku pro tyto motocykly. Pro rychle vznikající segment motocyklů s šířkou pneumatiky větší než 200mm dal Metzeler světu k dispozici řadu ME 880 Marathon XXL kde výše uvedené systémy doplnil o patentovanou technologii 0° Steel Radial, která je k dispozici do rozměru 300/35VR18. Znatelně vyšší kilometrový výkon je tou nejmenší změnou. Díky dlouho a pečlivě vyvíjené konstrukci kostry s použitím unikátních patentovaných systémů MAW, MBS a SRC spolu s novou směsí a jednoduchým, ale geniálně navrženýmvzorkem se tato pneu zakrátko stala tou nejoblíbenější pro choppery a cruisery.

Znatelně vyšší kilometrový výkon je tou nejmenší změnou. Stejnoměrné opotřebení zaručuje velmi dlouhou životnost s perfektními jízdními vlastnostmi. METZELER ME 880 MARATHON je velmi moderní pneumatika pro těžké cestovní motocykly a cruisery využívající high-tech konstrukci a moderní design. Spolehlivě také přenáší brzdnou sílu a je velmi citlivá na řízení. Měkká směs napomáhá využít maximálního kroutícího momentu motocyklu s maximální kontrolou. Dezén ve tvaru šípu skvěle odvádí vodu a pevné střední žebro spolehlivě přenáší sílu motocyklu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru