Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Výprodej
    Zadní

Metzeler ME 880 Marathon

Rozměry
Šířka
200
Profil
50
Průměr
R18
76H
TL,R
Konstrukce: Radiální

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje velmi vyrovnaný výkon díky rovnoměrnému zakřivení na celém dezénu. Vysoký obsah siliky ve směsi Vám zajistí optimální držení na vozovce. Díky dlouho a pečlivě...
Více informací

-56%
ME 880 Marathon
-56%

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje velmi vyrovnaný výkon díky rovnoměrnému zakřivení na celém dezénu. Vysoký obsah siliky ve směsi Vám zajistí optimální držení na vozovce. Díky dlouho a pečlivě vyvíjené konstrukci kostry s použ ME 880 je nástupcem osvědčené a oblíbené řady pneu ME88 pro choppery, který svého předchůdce vysoce převyšuje ve všech myslitelných aspektech.

ME 880 je nástupcem osvědčené a oblíbené řady pneu ME88 pro choppery, který svého předchůdce vysoce převyšuje ve všech myslitelných aspektech. Během krátké doby tato řada pokryla většinu vyráběných rozměrů a v současné době poskytuje nejucelenějšínabídku pro tyto motocykly. Pro rychle vznikající segment motocyklů s šířkou pneumatiky větší než 200mm dal Metzeler světu k dispozici řadu ME 880 Marathon XXL kde výše uvedené systémy doplnil o patentovanou technologii 0° Steel Radial, která je k dispozici do rozměru 300/35VR18. Znatelně vyšší kilometrový výkon je tou nejmenší změnou. Díky dlouho a pečlivě vyvíjené konstrukci kostry s použitím unikátních patentovaných systémů MAW, MBS a SRC spolu s novou směsí a jednoduchým, ale geniálně navrženýmvzorkem se tato pneu zakrátko stala tou nejoblíbenější pro choppery a cruisery.

Znatelně vyšší kilometrový výkon je tou nejmenší změnou. Stejnoměrné opotřebení zaručuje velmi dlouhou životnost s perfektními jízdními vlastnostmi. METZELER ME 880 MARATHON je velmi moderní pneumatika pro těžké cestovní motocykly a cruisery využívající high-tech konstrukci a moderní design. Spolehlivě také přenáší brzdnou sílu a je velmi citlivá na řízení. Měkká směs napomáhá využít maximálního kroutícího momentu motocyklu s maximální kontrolou. Dezén ve tvaru šípu skvěle odvádí vodu a pevné střední žebro spolehlivě přenáší sílu motocyklu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru