Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní
  • Extra cena

Metzeler Racetec SM

Rozměry
Šířka
125
Profil
75
Průměr
R17
TL,R,K2
Konstrukce: Radiální

High tech směs a konstrukce závodní moto pneu Metzeler Racetec SM pro maximální využití při přímé jízdě či zatáčení. Pneumatiky se vyznačují skvělými jízdními vlastnostmi za všech okolností. 2 rozdílné...
Více informací

-47%
Racetec SM
-47%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Metzeler Racetec SM                                        
Metzeler Racetec SM Rain                                        

High tech směs a konstrukce závodní moto pneu Metzeler Racetec SM pro maximální využití při přímé jízdě či zatáčení. Pneumatiky se vyznačují skvělými jízdními vlastnostmi za všech okolností. 2 rozdílné směsi konstruované pro nejvyšší možnou adaptabilitu dle rozdílných podmínek okruhu. Profil pláště navržený pro jízdní styl Supermoto, umožňující rychlou změnu směru a dokonalou odezvu, struktura kostry pláště upravená pro velmi čitelnou zpětnou vazbu na silnici s excelentními samotlumícími schopnostmi.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru