Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Výprodej

Michelin Power RS+

Rozměry
Šířka
190
Profil
50
Průměr
R17
73W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Snadnější manipulace a komfort jízdy proti první generaci Power RS (bez plusu na zadním kole) zůstává i nadále v prodeji, přední kolo zůstane nezměněno! V případě použití těchto Power RS+...
Více informací

-61%
Power RS+
-61%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Pilot Street                                        
Michelin Pilot Street Radial                                        
Michelin Power Cup Evo                                        
Michelin Road 5                                        

Snadnější manipulace a komfort jízdy proti první generaci Power RS (bez plusu na zadním kole) zůstává i nadále v prodeji, přední kolo zůstane nezměněno! V případě použití těchto Power RS+ je tedy nutné na přední kolo 120/70 ZR17 58W TL použít první generaci Power RS. Nové vícesložkové směsi s výrazně větší přilnavostí za mokra. Optimalizovaná zadní pneumatika se zlepšenou manipulační charakteristikou. Super sportovní silniční pneumatika s plnou praktičností. Zvýšený nájezd.

Perfektní stabilita v náklonech. Pneumatika Michelin Power RS+ je supersportovní silniční pneumatika pro každodenní komfortní jízdu za každých povětrnostních podmínek. Směs je velmi podobná směsi využívané v Moto GP a dle vyjádření samotného výrobce tato inovovaná směs nabízí revoluční úroveň gripu, zvýšenou agilitu i stabilitu a vylepšené ovládání pneu. Aby byla pokryta celá škála motocyklů, vyrábí se pneumatiky Michelin Power RS hned v jedenácti rozměrech, na své si tedy přijdou jak majitelé 250-ek tak i 1000-ových superbiků. Pneumatika Michelin Power RS+ je prémiová pneumatika pro perfektní sportovní výkon na běžných silnicích spojuje výhody oblíbených Power3 a Michelin Supersport EVO. Pneumatika Michelin Power RS je vítězem testu, které v říjnu 2016 uskutečnilo testovací centrum MOTORRAD na německých okruzích v Boxbergu a Neuhausenu. Revoluční úroveň gripu, stabilita řízení a vylepšené ovládání v zatáčkách.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru