Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Michelin Road 5 Trail

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R19
60W
TL,F
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 Trail s najetými 5000 kilometry podává stejné výkony jako zcela nová Pilot Road 4. Zásadními inovacemi jsou nové dvou-směsi, kdy u zadní pneumatiky leží...
Více informací

Road 5 Trail
Momentálně nedostupné
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Anakee 3                                        
Michelin Anakee Wild                                        
Michelin Road 5 Trail                                        

Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 Trail s najetými 5000 kilometry podává stejné výkony jako zcela nová Pilot Road 4. Zásadními inovacemi jsou nové dvou-směsi, kdy u zadní pneumatiky leží měkká směs na tvrdé a tvrdá směs stále tvoří pevné jádro pneumatiky Michelin Road 5 Trail a oproti PR4 se nejvíce zlepšila na mokrém povrchu. Proti předchůdci pneumatik Michelin Pilot Road 4 nabízí ještě lepší ovladatelnost ve všech režimech jízdy. Je to i díky vzorku, který se rozšiřuje, čím je blíže ke kostře pneumatiky, systém označený jako XST Evo je již třetí generace a Michelin ho každou generací vylepšuje.. Pro nový model Michelin nepoužil název Pilot, aby jednotlivé řady pneumatik od sebe více odlišil.

Pneumatiky Michelin Road 5 Trail jsou nástupcem modelu Pilot Road 4. Jak napovídá název Road, jedná se o pneumatiku pro běžný silniční provoz, nikoliv tedy primárně na žmolkování poserproužků. Tato nová řada pneumatik Michelin Road 5 Trail umožňuje každodenní bezpečné použití a zároveň můžete kdykoliv vyrazit na dlouhý výlet s plně naloženou motorkou. Pneumatiky Michelin Road 5 Trail nabízí nejlepší přilnavost za mokra vůči svým hlavním konkurentům a bez kompromisů vede ve své kategorii i na suchých komunikacích.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru