Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Mitas C-19 Super

Rozměry
Šířka
90
Profil
100
Průměr
-21
57R
TT,F,žl.pruh
Konstrukce: Diagonální

Nízké opotřebení pneumatik Mitas C-19 Super prodlužuje životnost běhounu. Terénní pneumatika Mitas C-19 Super zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší...
Více informací

-34%
C-19 Super
-34%

Nízké opotřebení pneumatik Mitas C-19 Super prodlužuje životnost běhounu. Terénní pneumatika Mitas C-19 Super zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Terénní pneumatika Mitas C-19 Super poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Mitas C-19 Super přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneu Mitas C-19 Super má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Mitas C-19 Super dodává excelentní přilnavost. Nízký valivý odpor pneumatiky Mitas C-19 Super snižuje spotřebu paliva. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Mitas C-19 Super je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Mitas C-19 Super je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Mitas C-19 Super na tvrdém povrchu. Terénní pneumatiky Mitas splňují nejpřísnější normy. Terénní pneumatika Mitas C-19 Super poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Dezén pneumatiky Mitas C-19 Super zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu. Každá směs je pneumatik Mitas vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji pneumatik firma Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři = vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. Továrna Mitas vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu, odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patří k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě, to se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím: Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru