Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Mitas C-19 Super Light

Rozměry
Šířka
90
Profil
90
Průměr
R21
54R
TT,F,zel.pruh

Enduro a cross country pneumatika Mitas C-19 Super Light zelená s odlehčenou kostrou dezénu. Verze „Super“ a Super Light“ vyhovují předpisům FIM. Speciálně vyvinuté enduro pneumatiky do těch nejextrémnějších podmínek....
Více informací

-38%
C-19 Super Light
-38%
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Mitas C-17                                        
Mitas C-17 Dakar                                        
Mitas C-19 Super                                        
Mitas C-19 Super Light                                        

Enduro a cross country pneumatika Mitas C-19 Super Light zelená s odlehčenou kostrou dezénu. Verze „Super“ a Super Light“ vyhovují předpisům FIM. Speciálně vyvinuté enduro pneumatiky do těch nejextrémnějších podmínek. Dezén zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a samočisticí schopnosti. Dezén pro přední kola motocyklů použitelný v středně tvrdém až měkkém terénu. Mitas C-19 Super Light je pneumatika vhodná pro přední kola motokrosových motocyklů, pro kamenitý a velmi tvrdý terén. Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích podle DOT a EN, 80% terén, 20% silnice.

Bloky pneumatiky mají větší rádius pro zvýšenou pevnost a odolnost vůči vytrhávání. Byla vyvinuta ve spolupráci s mnoha nadšenými jezdci Enduro. Nové složky pneumatiky zaručují dokonalou absorpci nerovností, lepší ovladatelnost a odolnost záběrových figur. Vhodné pro Enduro FIM a soutěže Cross Country. Bloky běhounu na přední pneumatice mají zapuštěné okraje, takže poskytují více trakce a lepší adhezi v širším spektru terénů, zejména v plochých zatáčkách a vyjetých stopách. Figury bloku ramene jsou srovnány do unikátního vzorce pro lepší trakci a přilnavost při středních a středně těžkých jízdních podmínkách. Konstrukce běhounu poskytuje optimální jízdní vlastnosti během všech jízdních podmínek. Dezén C-19 se používá i na pneumatikách pro dětský motokros. Nabízí skvělou adhezi širokém spektru terénů a zlepšuje brzdný výkon. Dokonalá trakce ve vyjetých stopách a plochých zatáčkách. Konstrukce dezénu poskytuje optimální jízdní vlastnosti ve všech jízdních podmínkách.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas C-19 nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas C-19 si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru