Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Mitas Terra Force-MX Soft/Medium

Rozměry
Šířka
60
Profil
100
Průměr
-12
36J
TT,F,červ.+žl.pruh
Konstrukce: Diagonální

SM - soft/medium. Vzhledem k mírně upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lepší výkon při jízdě v terénu. Výstupky zadních pneumatik Mitas Terra Force-MX SM nabízejí maximální trakci...
Více informací

-37%
Terra Force-MX Soft/Medium
-37%

SM - soft/medium. Vzhledem k mírně upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lepší výkon při jízdě v terénu. Výstupky zadních pneumatik Mitas Terra Force-MX SM nabízejí maximální trakci ve všech terénních aplikacích. Pneu Mitas Terra Force-MX SM disponuje většími bloky, což zlepšuje jízdní vlastnosti a dává pneumatice výrazně modernější vzhled. Povrchová plocha a nová struktura směsi běhounu zajišťují rovnováhu mezi tuhostí, spolehlivostí a dlouhou životností. Modifikovaný vzorek pneumatiky poskytuje 50/50 odolnost pneumatiky s velkou adhezí na všech typech terénu i na mokrém povrchu. Přední knoflíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM mají tvar šipky a boční výstupky poskytují přesnost směru jízdy. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM jsou motokrosové pneumatiky pro všechny typy terénu, od středních až po tvrdé. Vzorek běhounu je navržen pro maximální trakci, a to i při měnících se terénních podmínkách, aby zajistil maximální rychlost a kontrolu jízdy.. Široká vzdálenost mezi středovými výstupky zajišťuje maximální trakci pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM na středním až tvrdém terénu. Pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lépe zabrání přemístění písku, bláta a vody, přičemž se během otáčení pneumatiky udržuje dostatečná přilnavost mezi pneumatikou a vozovkou.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru