Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Mitas Trelleborg 444 Win.Fric

Rozměry
Šířka
3.00
Profil
-
Průměr
-21
51M
TT,F,bílý pruh
Konstrukce: Diagonální

Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a...
Více informací

-33%
Trelleborg 444 Win.Fric
-33%

Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Mitas Trelleborg 444 Win Fric přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Unikátní směs pneumatiky Mitas Trelleborg 444 Win Fric dodává excelentní přilnavost. Nízký valivý odpor pneumatiky Mitas Trelleborg 444 Win Fric snižuje spotřebu paliva. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Terénní pneumatiky Mitas splňují nejpřísnější normy. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneu Mitas Trelleborg 444 Win Fric má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Mitas Trelleborg 444 Win Fric na tvrdém povrchu. Dezén pneumatiky Mitas Trelleborg 444 Win Fric zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Mitas Trelleborg 444 Win Fric je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízké opotřebení pneumatik Mitas Trelleborg 444 Win Fric prodlužuje životnost běhounu. Pneumatika Mitas Trelleborg 444 Win Fric je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu. Každá směs je pneumatik Mitas vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji pneumatik firma Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři = vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. Továrna Mitas vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu, odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patří k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě, to se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím: Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru