Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Mitas Trelleborg 946 Ice Soft

Rozměry
Šířka
120
Profil
100
Průměr
R18
68M
TT,bílý pruh

Univerzální dezén určený pro zadní kola mimosilničních motocyklů vhodný pro středně tvrdý terén s vynikající životností. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Mitas Trelleborg 946 Ice...
Více informací

-33%
Trelleborg 946 Ice Soft
-33%
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Mitas C-02                                        
Mitas C-16                                        

Univerzální dezén určený pro zadní kola mimosilničních motocyklů vhodný pro středně tvrdý terén s vynikající životností. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu Mitas Trelleborg 946 Ice Soft má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Nízké opotřebení pneumatik Mitas Trelleborg 946 Ice Soft prodlužuje životnost běhounu. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Mitas Trelleborg 946 Ice Soft na tvrdém povrchu. Pneumatika Mitas Trelleborg 946 Ice Soft je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 946 Ice Soft poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dezén pneumatiky Mitas Trelleborg 946 Ice Soft zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.

Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Mitas Trelleborg 946 Ice Soft přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Nízký valivý odpor pneumatiky Mitas Trelleborg 946 Ice Soft snižuje spotřebu paliva. Mitas Trelleborg 946 Ice Soft je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 946 Ice Soft zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Unikátní směs pneumatiky Mitas Trelleborg 946 Ice Soft dodává excelentní přilnavost. Terénní pneumatiky Mitas splňují nejpřísnější normy. Terénní pneumatika Mitas Trelleborg 946 Ice Soft poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu. Každá směs je pneumatik Mitas vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji pneumatik firma Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři = vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. Továrna Mitas vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu, odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patří k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě, to se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím: Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru