Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní
  • Extra cena

Pirelli Diablo Supercorsa V3 SC3

Rozměry
Šířka
180
Profil
60
Průměr
R17
75W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Nová biosloupcová zadní část pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje přilnavost při maximálním úhlu pro lepší záběr a zpětnou vazbu. Vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství...
Více informací

-48%
Diablo Supercorsa V3 SC3
-48%

Nová biosloupcová zadní část pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje přilnavost při maximálním úhlu pro lepší záběr a zpětnou vazbu. Vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství FIM World Superbike Championship. Pneu Pirelli Diablo Supercorsa V3 jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik.

Pirelli DIABLO SUPERCORSA (V3) je závodní pneumatika s nejvýkonnějším a nejlépe navrženým řešením od Pirelli, které bylo kdy schváleno pro použití na silnici. Pneu je určena všem jezdcům, především majitelům velkých a výkonných motocyklů, kteří hledají pneumatiku, která zajistí maximální výkon na silnici a současně je vynikajícím produktem pro závodní dráhu. Originální vybavení na novém modelu Ducati Panigale V4. Ve skutečnosti je DIABLO SUPERCORSA SP V3 třetí generací velmi populární řady pneumatik s designem, profilem a strukturou běhounu, které jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik.

Nový vzorek s užšími drážkami zlepšuje opotřebení a zajišťuje konzistentnější výkon. Zejména pneumatiky DIABLO SUPERCORSA SC (směsové) – což je ryze okruhové provedení dostupné v různých směsích - jsou používány všemi třídami World Championship Supersport a Superstock. Pneumatika DIABLO SUPERCORSA V3 ideální pneumatikou pro všechny, kteří nejen vyžadují špičkové sportovní výkony na silnici, ale také milují a chtějí jezdit přímo na okruhu. Nová přední a zadní pneumatika odvozená od závodů World Superbike - optimalizuje kontaktní plochu a zajišťující větší trakci a přesnost při zatáčení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru