Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

BKT AT-109, BKT Sports

Rozměry
Šířka
20
Profil
7
Průměr
-8
28F
TL, 2PR

Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT-109 BKT Sports a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports se vyznačuje terénním dezénem, který sahá až k boční stěně. Pneumatika...
Více informací

AT-109, BKT Sports

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT-109 BKT Sports a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports se vyznačuje terénním dezénem, který sahá až k boční stěně. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Přírodní složení směsi pneumatik BKT AT-109 BKT Sports je velice odolné vůči proražení a prodlužuje tak životnost dezénu tak i celé pneumatiky. Přírodní složení směsi pneumatik BKT AT-109 BKT Sports je velice odolné vůči proražení a prodlužuje tak životnost dezénu. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je skvělá nízkonákladová pneumatika pro čtyřkolky, která byla navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci na volném povrchu. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je terénní pneumatika pro čtyřkolky a ATV, jejichž odlehčený dvouvrstvý plášť s kulatým profilem skvěle funguje na jakémkoliv povrchu (od měkkého, bahnitého terénu až po kamenité povrchy). Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je oblíbená pro její skvělý výkon při zachování nižšího rozpočtu. Odlehčený dvouvrstvý plášť s kulatým profilem skvěle funguje na jakémkoliv povrchu (od měkkého, bahnitého terénu až po kamenité povrchy).

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru