Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Knobby

Rozměry
Šířka
22
Profil
11
Průměr
-8
43F
TL, 2PR

Carlisle Knobby je snadno přizpůsobitelná pneu ve většině jízdních podmínek. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatiky Carlisle Knobby jsou robustní pneumatiky ATV, které používají klasický hrbolatý dezén pro hladkou...
Více informací

-33%
Knobby

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Carlisle Knobby je snadno přizpůsobitelná pneu ve většině jízdních podmínek. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatiky Carlisle Knobby jsou robustní pneumatiky ATV, které používají klasický hrbolatý dezén pro hladkou jízdu s extra trakční kontrolou. Pneumatiky Carlisle Knobby, které jsou určeny především pro ATV a pro stroje které jezdí po trávníku, jako jsou třeba golfové vozíky, jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá odolnost proti propíchnutí a skvělou trakci. Nesměrový a otevřený vzor dezénu pneumatik Carlisle Knobby zajišťuje bezkonkurenční použití na širokém spektru povrchů.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru