Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • T - vlečená, Regionální

Barum BT 200 R

Rozměry
Šířka
205
Profil
65
Průměr
R17.5
129/127K
TL, 16PR, M+S

Pneumatika Barum BT 200 R skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Letní nákladní pneumatika Barum BT 200 R je návěsová (vlečná, přívěsová) pneumatika...
Více informací

-21%
BT 200 R

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-21%

Pneumatika Barum BT 200 R skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Letní nákladní pneumatika Barum BT 200 R je návěsová (vlečná, přívěsová) pneumatika pro regionální provoz určená pro návěsy, trailery a přívěsy. Nízká hlučnost těchto pneumatik (pouhých 69 dB) je ohleduplná k okolí, což ocení především obyvatelé měst. Pneumatika vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Nákladní pneumatika Barum určená pro návěsy do regionálního provozu. Navíc díky nízkému valivému odporu dochází k menšímu opotřebení pneumatiky. Tato pneumatika zaručuje optimální vyváženost mezi přilnavostí za mokra a spotřebou paliva. Pneumatika Barum BT 200 R je určená na návěsy a přívěsy nákladních automobilů pro regionální provoz. Nákladní pneumatika Barum BT 200 R s vysokým kilometrovým výkonem, odolnou kostrou a optimalizovaným výkonem za mokra. Nová řada pneumatik Barum BT 200 R nabízí spolehlivý každodenní výkon a je ideální pro plnění náročných časových úkolů a odolávání tlaků na náklady.

Barum je značka, která působí na trhu pneumatik již více než 70 let. Za tuto dobu získaly pneumatiky Barum prestiž na celém světě díky bohatým zkušenostem, výrobním know-how a spolehlivosti. Výrobní závod v Otrokovicích je v současnosti největší výrobní jednotkou v Evropě. Splnili jsme ty nejnáročnější mezinárodní audity kvality výroby a obstáli jsme na výbornou i při interních auditech nejprestižnějších výrobců automobilů jako je Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobní dovednosti se odráží i ve filozofii naší značky. Výrobky Barum se snaží poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Kromě ostatních špičkových vlastností, prokázaných v testech nezávislých časopisů a autoklubů, poskytují naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrábí pneumatiky v nejmodernějších závodech v Evropě pod záštitou silné skupiny Continental AG. Barum patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě a jeho slogan hovoří jasně: Chytrá volba.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru