Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)
  • Prémiová kvalita

Hankook DM04

Rozměry
Šířka
12
Profil
-
Průměr
R24
156G
M+S

Hluboký dezén určený především na hnané nápravy. Pneumatiky Hankook DM04 jsou optimalizovány pro vynikající trakci za všech jízdních podmínek. Nákladní smíšená pneumatika Hankook DM04. Čtvercový tvar ramene a přítlak pneumatiky...
Více informací

-40%
DM04
20 673 Kč 12 488 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-40%

Hluboký dezén určený především na hnané nápravy. Pneumatiky Hankook DM04 jsou optimalizovány pro vynikající trakci za všech jízdních podmínek. Nákladní smíšená pneumatika Hankook DM04. Čtvercový tvar ramene a přítlak pneumatiky zaručují vynikající odolnost proti opotřebení, zatímco povrch drážek poskytuje vynikající odvod vody z pneumatiky. Nákladní pneumatiky Hankook DM04 poskytují vynikající kilometrový výkon a zároveň si zachovávají vysokou odolnost proti poškození v terénu. Pneumatika Hankook DM04 je vhodná pro použití na hnací nápravy vozidel a sklápěcích zařízení. Pneumatiky Hankook DM04 zajišťují vynikající záběr na všech komunikacích. Překrývající se dezénové bloky pneu přispívají k rovnoměrnému opotřebení po celém obvodu pneumatiky. Hluboké a široké drážky v rameni pneumatiky Hankook DM04 poskytují znamenitý záběr v terénu a minimalizují nežádoucí zachytávání kamenů. Dezén nákladní pneumatiky Hankook DM04 vystřeluje kameny z pneu a prodlužuje tak životnost pneumatiky. Odolná směs chrání proti poškození a garantuje vysokou životnost. Nákladní pneumatiky Hankook DM04 jsou pneumatiky určené řízeným nápravám pro použití v náročných podmínkách silničního provozu.

Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti. Hankook dodává pneumatiky do 185 zemí a je celosvětově na sedmém místě v prodeji. Společnost má více než 14 000 zaměstnanců ve čtyřech regionálních centrálách, více než dvaceti zahraničních pobočkách, pěti vývojových centrech a má 70 % příjmů prostřednictvím zahraničních trhů. Díky technologii KONTROL vycházejí z výroby pneumatiky, které vykazují příznivé vlastnosti v těch čtyřech oblastech, které zákazníci považují za klíčové při výběru vhodných pneumatik, a to: výkon, bezpečnost, pohodlí a vliv na životní prostředí. Výrobce pneumatik Hankook je již dlouhou dobu aktivní na poli sportu. Nyní se rozhodl sponzorovat Real Madrid CF. Hankook roztáčí kolo svých sportovních aktivit ještě více a nyní podepsal smlouvu s globální účinností s fotbalovým klubem Real Madrid CF. Smlouva je platná od června 2016 a je uzavřená na tři nadcházející herní období.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru