Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • záběrová
    Zesílená

Matador DR 2

Rozměry
Šířka
205
Profil
75
Průměr
R17.5
124M
TT

Matador DR2 = Všestranný profesionál. Na všech typech vozovek jsou schopné odolávat vysokému opotřebení. Typ dezénu nezměněný vůči MPS115, osvědčený dezén s vysokou životností. Pneumatika Matador DR2 dosahuje požadované vlastnosti...
Více informací

DR 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Matador DR2 = Všestranný profesionál. Na všech typech vozovek jsou schopné odolávat vysokému opotřebení. Typ dezénu nezměněný vůči MPS115, osvědčený dezén s vysokou životností. Pneumatika Matador DR2 dosahuje požadované vlastnosti v každém ročním období. Celoroční typ dezénu s označením M+S, vynikající záběrové vlastnosti hlavně v zimních podmínkách.

Matador DR2 Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Jako součást prestižního koncernu Continental, má Matador dlouhou tradici plnění požadavků na kvalitu díky vysoké evropské kompetenci v oblasti výroby a technologií. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru